| Merk: | Trenergy |
| Model: | Zuidwester 540W |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 54 cm |
| Gewicht: | 233 kg |
| Versnellingen: | 7 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 22606 |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | Zwart |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Modeljaar: | 2025 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Specificaties :
Framematen
Dames: 49 cm, 54 cm
Batterij
Beschikbare batterij capaciteit: 15Ah (540Wh)
Positie batterij
In bagagedrager
Velgen
Dubbelwandige zwart velg
Versnelling
Shimano Nexus 7-speed
Remmen
Krachtige Shimano V-brake voor en rollerbrake achter
Wielen en banden
28 inch met CST banden 40mm breed
Bediening
LCD display
Standaard
2-benig Ursus Hopper
Zadel
Selle San Remo
Verlichting
Axa koplamp en Spanninga Lineo achterlicht
Ondersteuning
5 stappen ondersteuningen voorzien van handige loophulp
Kleur(en)
Black
Slot
AXA Solid plus ART** gekeurd veiligheidsslot
Spatborden
SKS aluminium spatborden
Aandrijving
Voorwielmotor (max 40Nm)
Kettingkast
Hesling gesloten kettingkast
Bagagedrager
Voorzien van voor- en achterdrager
Gewicht
23,3 kg (excl. batterij)
Download specificaties
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!