| Merk: | Trenergy |
| Model: | Performance 2.3 Belt EV Nuvinci 720W |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 49 cm |
| Gewicht: | 24.5 kg |
| Versnellingen: | 8 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 18284 |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | Nordic Grey |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Modeljaar: | 2025 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Meerprijs 12Ah batterij: €0,00 - Circa 60km Actieradius
Meerprijs 15Ah batterij: €150,00 - Circa 100km Actieradius
Meerprijs 20Ah batterij: €350,00 - Circa 150km Actieradius
Beschikbare framematen dames: 49 cm, 54 en 58 cm
Beschikbare batterij capaciteit: 12Ah, 15Ah & 20Ah
Positie batterij: in het frame
Versnelling systeem: Nuvinci Traploze versnellingsnaaf
Comfort: SR Suntour verende voorvork met lock-out functie
Zadel: Selle San Remo Varese GEL
Aandrijving: Bafang M420 middenmotor
Ketting: Gates Tandriem CDX
Remmen: Shimano hydraulische schijfremmen voor en achter
Wielen en banden: 28 inch met Vittoria Urbano anti lek banden, 47mm breed
Velgen: Ryde velgen, dubbelwandig en gebust zwart
Bediening: Bafang kleuren display
Spatborden: SKS aluminium spatborden
Kettingscherm: gedeeltelijk gesloten
Verlichting: Axa Compactline 35lux koplamp en Axa achterlicht
Slot: Axa Victory ART** gekeurd ( 1-sleutelsysteem, 1 sleutel voor zowel fietsslot als accuslot)
Bagagedrager: voorzien van MIK HD adapter met geintreerd Spanninga achterlicht
Ondersteuning: 9 stappen ondersteuningen voorzien van handige loophulp
Kleur: Nordic grey
Gewicht: 24,5 kg (excl. Batterij)
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!