| Merk: | Trenergy |
| Model: | Performance 2.0 SE N8 720W |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 58 cm |
| Gewicht: | 24.5 kg |
| Versnellingen: | 8 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 22664 |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | Caramel |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Modeljaar: | 2025 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Inclusief 720W accu !
De Trenergy Performance 2.0 SE is de luxere elektrische fiets van onze populaire Performance lijn. De elektrische fiets is zeer compleet uitgerust met de krachtige Bafang middenmotor en in-tube accu voor een ideale ondersteuning en wegligging in alle omstandigheden.
Dit model is dan ook voorzien van moderne aluminium spatborden en een bagagedrager welke is uitgerust met MIK HD adapter. Middels deze MIK HD adapter kunt u gemakkelijk uw fietstas op de elektrische fiets plaatsen.
Specificaties
Framematen
Dames 58 cm
Batterij 720W
Positie batterij
In het frame
Versnelling
Shimano Nexus 8-speed
Comfort
SR Suntour verende voorvork met lock-out functie
Aandrijving
Bafang M420 middenmotor (80Nm)
Remmen
Shimano hydraulische schijfremmen voor en achter
Wielen & banden
28 inch, Vittoria Urban 47mm brede banden
Velgen
Ryde velgen, dubbelwandig en gebust compleet zwart
Bediening
Bafang kleuren display
Spatborden
SKS aluminium spatborden
Kettingkast
Hesling Agudo gesloten kettingkast
Verlichting
Axa koplamp 35lux en achterlicht
Slot
Axa Victory ART** gekeurd veiligheidsslot
Zadel
Selle San Remo Varese GEL
Bagagedrager
Voorzien van een MIK HD adapter
Ondersteuning
9 standen ondersteuningen en voorzien van handige loopondersteuning
Kleur(en)
Caramel brown
Gewicht
24,5 kg (excl. Batterij)
Standaard
Ursus Wave
Download specificaties
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!