| Merk: | Levit |
| Model: | Nefel 5+ 500W |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 60 cm |
| Gewicht: | 24.5 kg |
| Versnellingen: | 7 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 21208 |
| Frametype: | Heren |
| Kleur: | Grey |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Modeljaar: | 2025 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Dé moderne comfort e-bike voor dagelijks gebruik.
Een ontspannen zithouding dankzij het unieke comfort frame.
Leverbaar in lage en hoge opstap.
De accu is prachtig weggewerkt in het frame.
Veilig stoppen doe je met de krachtige schijfremmen.
Voorzien van de fluisterstille Bosch Active Line Plus middenmotor met 50NM.
Inclusief 500W Accu
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!