| Merk: | Cortina |
| Model: | E-U4 Transport 500W |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 53 cm |
| Gewicht: | 23 kg |
| Versnellingen: | 7 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 22574 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Bosch Active Line 3.0 middenmotor |
| Merk motor: | Bosch |
| Display type: | STUUR |
| Frametype: | Heren |
| Kleur: | Jett Black Matt |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Standaard: | Dubbele standaard |
| Verlichting (voor): | Cortina Amsterdam powered by e-bike system 18 lux |
| Verlichting (achter): | Union 4370 powered by e-bike |
| Zadel: | Selle Royal Witch |
| Modeljaar: | 2025 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Cortina elektrische fiets Transport U4 Heren 53cm, Jet Black Matte, Shimano Nexus 7 versnellingsnaaf, rollerbrakes voor en achter, Bosch ActiveLine systeem met middenmotor, wordt geleverd ZONDER accu en acculader. Kleurnummer: UZZ 69005 Matte.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!