| Merk: | Cortina |
| Model: | E-Common 500W |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 50 cm |
| Gewicht: | 281 kg |
| Versnellingen: | 7 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 23602 |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Bosch Active Line plus middenmotor |
| Merk motor: | Bosch |
| Display type: | STUUR |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | Midnight Violet Matt |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Standaard: | Enkele standaard |
| Verlichting (voor): | Spanninga kopl Axendo 40 plus E-bike |
| Verlichting (achter): | Spanninga Solo powered by e-bike system |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Plus Relaxed |
| Modeljaar: | 2025 |
Neem contact met ons op over deze fiets
Cortina elektrische fiets Common Dames 50cm, kleur: Midnight Violet Matte. Uitgerust met een Shimano Nexus 7 versnellingsnaaf, Shimano MT200 Hydraulische schijfremmen voor en achter, Bosch ActiveLine Plus systeem met middenmotor, wordt geleverd ZONDER accu en acculader. Kleurnummer: MVIW 56231 Matte.
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!