| Merk: | Batavus |
| Model: | Finez E-Go Power Exclusiv 500W |
| Staat: | Nieuw |
| Maat: | 53 cm |
| Gewicht: | 29.3 kg |
| Versnellingen: | 8 |
| Voorraad: | |
| Art. nummer: | 23449 |
| Frametype: | Heren |
| Kleur: | Mountainlake Blauw |
| Wielmaat: | 28 inch |
| Remmen (achter): | HYDRAULISCHE SCHIJFREM |
| Remmen (voor): | HYDRAULISCHE SCHYFREM |
| Modeljaar: | 2021 |
Neem contact met ons op over deze fiets
FINEZ E-GO POWER EXCL HN8 MOUNTAINLAKE 53 NO BATT
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Deel het met uw vrienden!